• Фільми з Пореченковим на українському ТБ небажані — Геращенко

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 31 жовтня 2014 року
Фільми за участю відомого російського актора Михайла Пореченкова на українському телебаченні транслювати не потрібно. Таке побажання висловив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у своєму фейсбуці. 

«Як бути з фільмами, в яких знімався Пореченков?», — запитує Геращенко.

За його словами, забороняти їхній показ шляхом прийняття відповідного закону він не бачить сенсу, адже в тих фільмах знімалося багато інших хороших акторів, у тому числі ті, хто співчуває Україні.

«Але добровільно відмовитися від показу фільмів за участю Михайла Пореченкова — відтепер члена незаконних збройних бандформувань ДНР — можна і потрібно», — написав радник міністра.

На думку Геращенка, це є лише питанням громадянської відповідальності і свідомості власників і головних редакторів телекомпаній, як місцевих так і всеукраїнських.

Стосовно ж притягнення російського актора до відповідальності радник міністра сказав, що українське МВС докладе зусиль, аби щонайменше зробити Пореченкова нев’їзним до цивілізованих країн.

Нагадаємо, Пореченков під виглядом журналіста відвідав бойові позиції бойовиків «ДНР» біля донецького аеропорту і вже встиг обстріляти українську армію з автоматичної зброї. Українське ВМС і СБУ відкрили на російського актора кримінальні справи.


Читайте також:
Українські хакери зламали «ЦВК ЛНР» і скасували «вибори»
Росія намагається об'єднати бойовиків у єдину «армію Новоросії»
У Москві сказали, чому визнають вибори в «ЛНР» і «ДНР»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...