• В столиці горів «Жовтень»

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 30 жовтня 2014 року
Вчора, 29 жовтня, приблизно о 10 годині вечора просто в залі кінотеатру хтось кинув димову шашку, від чого почалася пожежа.

Про це написав у фейсбуці очевидець події Євген Зельман:

Станом на 12:30 ночі поруч із кінотеатром було перекрито рух транспорту. Місце пригоди відвідав київський міський голова Віталій Кличко. Як написала у своєму твіттері прес-секретар міського голови Оксана Зінов’єва, Кличко у четвер проведе нараду з керівниками профільних відомств щодо ситуації навколо «Жовтня» і його відбудови.

За словами очевидців, димову шашку кинули на першому поверсі кінотеатру, в найбільшому залі «Гегемон». Можливий зв’язок із тим, що перед виникненням пожежі в залі демонстрували фільм на ЛГБТ-тематику в рамках кінофестивалю «Молодість». Інший імовірний мотив — те, що кінотеатр уже дуже тривалий час намагаються виселити з будівлі, аби збудувати там щось інше.

У п’ятницю, 31 жовтня, пройде акція на захист кінотеатру «Жовтень». Докладніше — читайте на сторінці події у Фейсбук. 

Нагадаємо, «Жовтень» є першим збудованим у Києві кінотеатром. Він унікальний не лише тим, що є єдиним кінотеатром на Подолі, а й тим, що це один із лише кількох у місті, в яких показують авторське кіно. Будівля кінотеатру зведена в архітектурному стилі конструктивізму і являє собою культурну й мистецьку спадщину.


Читайте також: 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...