• У виготовленні фальсифікованих ліків було замішане МОЗ — Наливайченко

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 26 жовтня 2014 року
При установах Міністерства охорони здоров'я, яке в часи Віктора Януковича очолювала Раїса Богатирьова, існували підпільні лабораторії, що виготовляли фальсифіковані ліки для українського ринку, заявив на брифінгу у п'ятницю в Києві голова СБУ Валентин Наливайченко, передає «Укрінформ», посилаючись на власного кореспондента. 

«Зупинені нарешті і зруйновані підпільні лабораторії, які діяли цинічно в підвалах державних установ міністерства охорони здоров'я і виробляли фальсифіковані, фактично з крохмалю, таблетки і ліки, які потім реалізовувалися в Україні для наших громадян, для наших пенсіонерів», — зазначив Наливайченко, коментуючи справу проти екс-міністра охорони здоров'я Богатирьової.

За його словами, Богатирьова та інші високопосадовці МОЗ причетні до роботи цих підпільних лабораторій.

«Доказова база, яка нами зібрана, дає обґрунтовані підстави вважати, що попереднє керівництво МОЗ точно знало про це і є співорганізатором цієї діяльності», — повідомив голова СБУ.

У Службі безпеки підкреслили, що в МОЗ були масштабні корупційні зловживання, до яких причетні колишні керівники міністерства.


Читайте також:
Раїсу Богатирьову оголосили в розшук
Проти екс-міністра здоров'я порушено кримінальну справу
Янукович отримав громадянство РФ?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...