• Що зробити, щоб у дворі встановили сміттєвий бак?

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 жовтня 2014 року
Якщо у вас у дворі не вистачає смітників — ви можете звернутися до комунальників, пише видання «Сегодня».

Жителі одного з під'їздів київського будинку на вулиці Жмеринській, 10 скаржаться на завали сміття. На весь будинок із 6 парадних — тільки два сміттєвих баки, причому завжди переповнені, відзначає видання.

Але як розповів директор департаменту ЖКІ КМДА Дмитро Новицький, таку проблему можна вирішити, якщо звернутися до комунальних служб міста. Сміттєві контейнери, за його словами, могли вкрасти, перевезти в інше місце дислокації самі перевізники, або вони відслужили свій термін експлуатації.

«Киянам потрібно не мовчати, а звертатися до комунальників або телефонувати в Контактний центр КМДА за телефоном 15-51. Питання може бути вирішене швидко, оскільки проблем з наявністю контейнерів в місті немає, і їхня відсутність має локальний характер», — сказав Дмитро Новицький.

Щоб жителям доставили додаткові сміттєві контейнери, їм слід звернутися до свого ЖЕКу чи районного управління житлового господарства, якщо житлова контора не реагує на звернення громадян. Для цього необхідно написати листа і коротенько описати проблему, зазначив чиновник.


Читайте також:
Київ відчуває кризу урн
Куди українцям подіти відпрацьовані батарейки та лампи
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...