• СБУ виявила тонни фальсифікованих ліків

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 23 жовтня 2014 року
Співробітники СБУ у Харкові викрили та зупинили потужне підпільне виробництво фальсифікованих ліків із контрабандних медичних речовин, повідомила прес-служба СБУ

Із контрабандних препаратів із застосуванням виробничих потужностей харківського фармацевтичного підприємства незаконно виготовлялися фальсифіковані популярні ліки, такі як карсил, кетанов, спазмалгон та анаферон Для них довільно визначалися терміни придатності. Пігулки пакувалися під маркуванням іноземних фармацевтичних компаній, зазначили у відомстві.

Зловмисники планували реалізовувати підробки через аптечну мережу.

Було встановлено, що великі партії фальсифікованих препаратів незаконно переправлялися з однієї із країн Північної Азії на територію України з приховуванням від митного контролю, а також шляхом міжнародних поштових відправлень під виглядом «побутової хімії».

За експертизою фахівців, у фальшивих пігулках містився крохмаль та інші наповнювачі, що не справляють жодного медичного ефекту.

В ході обшуку в офісних та складських приміщеннях комерційної структури було вилучено промислове обладнання, медичні субстанції та 22 тонни готових «лікарських засобів», підрахована вартість яких становить понад 10 мільйонів гривень.

Було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.305 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.


Читайте також:
Як розпізнавати фіктивні ліки
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...