• СБУ затримала зловмисників, пов'язаних із продажем людських органів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 23 жовтня 2014 року
У Києві співробітники міліції та СБУ затримали двох чоловік, які, за підозрою, співпрацювали з чорними трансплантологами.

Затримані входили до міжнаціонального злочинного угруповання, яке займалось поставкою людей для незаконної трансплантації органів, повідомляє прес-служба СБУ. Потенційних донорів вербували серед малозабезпечених жителів сільської місцевості.

«Відправляли людей до країн Азії й Латинської Америки для проведення незаконних операцій з трансплантації органів», — повідомляється на сайті СБУ.

За оприлюдненою відомством інформацією, протягом останніх чотирьох років за участю підозрюваних за кордон переправили близько 50 громадян України, Росії, Литви, Вірменії та Азербайджану.

Затриманим оголосили про підозру у скоєнні злочину за статтею 149, частина 2: «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини, вчинена за попередньою змовою групою осіб».

Нагадаємо, в останні роки значну увагу до себе прикула проблема незаконної трансплантації органів у Китаї. Правозахисники стверджують, що проти своєї волі донорами органів у цій країні стають противники комуністичного режиму — ув’язнені за політичними мотивами, а також послідовники духовного вчення Фалуньгун, яке намагається викорінити влада.


Читайте також:
Трансплантація і торгівля органами: новий вид злочину 21 сторіччя
Китайські лікарні причетні до видалення органів у живих людей
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...