• Керівники «Укрзалізниці» погоріли на відмиванні грошей — СБУ

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 жовтня 2014 року
Служба безпеки України спільно із Генеральною прокуратурою провела в офісах Державної адміністрації залізничного транспорту 19 обшуків і вилучила більше 7 млн грн та 1 млн доларів готівкою, повідомляє Finance.ua, посилаючись на прес-центр СБУ. 

«У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат із відмивання грошей. Його небезпека в тому, що кожний залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізної дороги, страхові компанії – все це було вибудувано злочинцями із влади в єдину систему відмивання і розкрадання коштів державного підприємства», — сказав голова СБУ Валентин Наливайченко.

Він розповів детальніше про спільно сплановану спецоперацію СБУ і ГПУ.

«Більше 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату. Під час обшуків, проведених сьогодні тільки в одного із керівників підприємства, в тому числі у приватних будинках та гаражах, слідчими задокументовано та вилучено понад 7 млн. грн. та понад 1 млн. доларів готівкою, а також офшорну документацію, яка свідчить про існування дійсно величезного злочинного механізму».

Як відомо, у четвер СБУ почала проводити обшуки в головному офісі «Укрзалізниці» в рамках розслідування кримінальної справи, відкритої за частиною 5 статті 191 Кримінального Кодексу України (розкрадання майна в особливо великих розмірах).

Нагадаємо, що на початку осені генеральний директор «Укрзалізниці» Борис Остапюк був відсторонений від виконання обов’язків. В уряді пояснювали це тим, що силовики дізналися про можливі зловживання у фінансово-господарській діяльності та факти корупції всередині «Укрзалізниці». Остапюка відсторонили від обов’язків на час перевірки.


Читайте також:
«Укрзалізниця» допомагає евакуювати дітей зі сходу України
Укрзалізниця пропонує пасажирам вагони-салони
Укрзалізниця дозволить працювати приватним електричкам
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...