• До кінця тижня в будинках українців з'явиться опалення

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 21 жовтня 2014 року
Президент України Петро Порошенко розпорядився включити опалення по всій країні, повідомляє прес-служба президента.

«Не пізніше п'ятниці в кожному українському домі має бути тепло, батареї мають бути теплими», — заявив голова держави. Таке доручення президент дав на зустрічі з віце-прем'єром Володимиром Гройсманом.

За словами Порошенка, вся відповідальність за це лежить на місцевих органах влади. Президент звернувся до віце-прем'єра із проханням дати відповідні розпорядження на місця.

«Голови обласних державних адміністрацій і відповідних районних підрозділів отримають сьогодні від мене відповідну вказівку, і я просив би забезпечити її виконання», — зазначив Порошенко.

За запевненням Гройсмана, це доручення буде виконано.

«З нашого боку у відповідності з Вашим дорученням були зняті всі перешкоди», — сказав він.

Віце-прем'єр пообіцяв, що сьогодні направить від Мінрегіону та Міністерства палива та енергетики спільний лист про те, щоб на місцях починали опалювальний сезон згідно температур повітря.

«Ми вживаємо наразі ряд заходів, які дозволять в умовах обмеженого об'єму газу проходити опалювальний сезон без перешкод. Ваше завдання з опалення в будинках буде вчасно виконано. Ми чітко під відповідальність голів обласних адміністрацій контролюватимемо цю ситуацію, аби кожен орган місцевого самоврядування, кожне місто стартували вчасно, оскільки технічна готовність є», — повідомив Гройсман.


Читайте також:
На наступні вихідні в Україні переводять годинники
Українцям обіцяють, що взимку буде тепло
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...