• Офіс КПУ в Миколаєві обстріляли яйцями, підготовленими для Шуфрича

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 18 жовтня 2014 року
У Миколаєві офіс обласної організації Комуністичної партії України, розташований у центрі міста, зазнав «яєчної атаки», повідомляє «Укрінформ», посилаючись на власного кореспондента

Офіс закидали 15 молодих людей, що поверталися з-під готелю «Олександрівський», де вони так і не змогли дочекалися Нестора Шуфрича.

«Комуняку — на гілляку!», «Смерть ворогам!», «Слава Україні!» — ось такими гаслами супроводжувалося жбурляння яйцями активістами, більшість із яких була у шапках-балаклавах.

Водночас із цим, вони зірвали з офісу партії червоний прапор та іншу комуністичну символіку і забрали з собою, сказавши, що її спалять. Така акція тривала протягом кількох хвилин.

Як повідомляли ЗМІ, Народного депутата Нестора Шуфрича, що вранці у п'ятницю намагався виступити перед своїми прихильниками в Миколаєві, біля ОДА українські патріоти теж закидали яйцями. Політик поспіхом утік. Приблизно дві сотні активістів перемістилися до готелю «Олександрівський», де зупинився і мав дати прес-конференцію нардеп. Вони пообіцяли Шуфричу «продовження бенкету», якщо він з'явиться.

Але, прочекавши більше двох годин, більшість із них почала розходитися, адже стало відомо, що прес-конференцію Шуфрича було скасовано.


Читайте також:
Мін'юст подав судовий позов про заборону КПУ
Верховна Рада проголосувала за розпуск фракції КПУ
Крымские татары забросали яйцами главу КПУ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...