• 60-річні кияни об'їздили Європу, пояснюючи ситуацію в Україні

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 26 жовтня 2014 року
Двоє 60-річних киян і обидва Володимири — Антоненко та Дмитренко, проїхали від Дрездена до Парижа містами та селами Німеччини та Франції як свого роду народні дипломати. Під час поїздки вони пояснювали місцевим мешканцям, що насправді відбувається в Україні, повідомляє «Ера Медіа».

Подорож їхня тривала більше двох тижнів. Ночували Володимири зазвичай у кемпінгах.

«Там є франкомовні російські канали, та немає франкомовних українських, тому ми вирішили виправляти ситуацію», — сказав учасник подорожі Володимир Дмитренко. За його словами, вони представлялися як туристи з України і для наочності взяли із собою національні прапори. На його велосипеді був маленький прапор, а у Володимира Антоненка — великий.

«Місцеві мешканці здебільшого ставилися до нас привітно», — додав Дмитренко.

Відзначимо, після того, як на початку 2014 року режим екс-президента України Віктора Януковича було повалено, багато російських ЗМІ почали подавати інформацію так, ніби нова українська влада є профашистською, утискає російську мову та російськомовне населення, а останнім часом вбиває мирне населення на Донбасі тощо. В той же час вони називають сепаратистів «ополченцями», «народними повстанцями», розповідаючи про них у позитивному світлі.

Разом із тим українські ЗМІ повідомляли про неодноразові випадки викривлення фактів з боку новинних видань Росії.

Раніше «Велика Епоха» публікувала розповідь мешканця Криму про те, що насправді відбулося на півострові. «Велика Епоха» також взяла кілька інтерв’ю в жителів Донбасу, які пролили світло на те, що там відбувалося. Зокрема, це статті:

Літня краматорчанка розповіла, що робили «ДНРівці» 
Ветеран із Краматорська: Зараз страшніше, ніж було раніше.


Читайте також:
Скільки на Донбасі воює росіян?
Комунізм — що це в дійсності?
Бойовики «ЛНР» і «ДНР» не можуть поділити ресурси
ЛНР розколюється на «держави»-карлики
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...