• Завдяки сміттю столиця може обігріти частину мешканців

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 1 листопада 2014 року
Якщо використовувати тепло від спалювання сміття на заводі «Енергія», щоб забезпечити опаленням частину жителів Позняків, то можна буде зекономити близько 15 млн кубометрів газу.

Про це пише сайт «ТВі», який цитує слова директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва Дмитра Новицького в ефірі ТРК «Київ».

Він зазначив, що проект спалення сміття уже реалізується. «Це теплова енергія, що подається в мережі міста. Завдяки цьому можна зекономити десь близько 15 млн кубометрів газу. Це досить велика кількість — обігріває частину фонду Позняків», — сказав Новицький.

Керівник профільного департаменту також повідомив, що оскільки це успішний досвід, то розглядається кілька проектів, які дозволять використовувати біопаливо — деревину або пелети. Він сказав, що, можливо, також у Біличах перероблять і малі котельні, що застосовуються на периферії Києва.

Новицький заявив, що перед киянами уже більше не стоїть загроза замерзнути взимку в помешканнях.

«Я впевнений, що перезимуємо ми нормально, із нормальною комфортною температурою у кожному домі і в кожному соціальному закладі», — сказав чиновник.


Читайте також:
Зі сміття можна отримати... паливо?
Чи вдастся в Україні реалізувати роздільний збір сміття
Як вибрати якісну зимову дублянку: кілька порад
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...