• В Україні щодо Пореченкова порушили кримінальну справу

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 31 жовтня 2014 року
МВС України та СБУ завели кримінальну справу щодо відомого російського актора Михайла Пореченкова у зв'язку з його візитом до так званої «ДНР» та участю в обстрілі біля донецького аеропорту українських позицій із бойової зброї. Про це написали на своїх сторінках у Фейсбуці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

«Михайло Пореченков, прибувши до Донецька у складі озброєної банди, особисто взяв участь в обстрілі підрозділу українських збройних сил з автоматичної зброї. Ці кадри обійшли телеекрани, в повному обсязі викриваючи цього громадянина Росії у скоєнні злочину на території України», — каже Аваков.

За словами міністра, згідно із Кримінальним кодексом України, такий злочин карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років.

«Переконаний, Пореченкова буде оголошено в розшук із санкцією — арешт. Неминуче буде підключений до розшуку й Інтерпол. Слідчі переконані, що за настільки очевидних доказів злочину, рішення суду — Інтерпол активно підтримає розшук, і Пореченков не зможе переміщатися по світу, поза Росією, не будучи заарештованим та екстрагованим до України», — зазначив Аваков.

Відкрила справу на Пореченкова й СБУ.

«Ми розцінюємо дії Пореченкова як співучасника військових злочинів на Донбасі у складі терористичної організації. Наступним негайним кроком йому буде пред'явлене звинувачення, а він — оголошений у міжнародний розшук. Він підло прикрився позначенням „Преса“, чим плюнув в обличчя всім представникам ЗМІ — російських і міжнародних — сподіваюся, що журналісти цього теж не пробачать йому», — сказав Лубківський.

Нагадаємо, що в четвер, 30 жовтня, Пореченков прибув на позиції бойовиків «ДНР», де поряд із донецьким аеропортом один із терористів «дав йому постріляти» по українській стороні.


Читайте також:
СБУ відреагує на незаконний в’їзд Кобзона на Донбас
Росія намагається об'єднати бойовиків у єдину «армію Новоросії»
У Москві сказали, чому визнають вибори в «ЛНР» і «ДНР»Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...