• У Києві жильці заблокували вулицю через відсутність опалення

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 30 жовтня 2014 року
На одній із київських вулиць близько 200 осіб перекрили рух через те, що їм не підключають гарячу воду та опалення, повідомляє «Сегодня».

Майже 200 жителів Солом'янського району в Києві перекрили рух транспорту по вулиці Борщагівська. Як повідомляється, вони протестують проти того, що у них в будинках так і не підключили гарячу воду, опалення, а також з 19 жовтня періодично виникають перебої зі світлом.

Нагадаємо, минулого тижня президент України Петро Порошенко розпорядився підключити опалення по всій країні до кінця п'ятниці 24 жовтня.

Водночас, компанія ПАТ «Київенерго» повідомила, що станом на ранок 29 жовтня до центрального опалення підключено 9426 житлових будинків (керованих комунальними ЖБК, ЖЕО, ОСББ та відомчих будинків). Це, за інформацією «Київенерго», становить 98,4% від загальної кількості. Зокрема, прес-служба компанії пише, що підключено 7122 будинки, керовані комунальними ЖЕО (100% від загальної кількості), 492 дитсадки (100%) і 213 лікувальних установи (93,8%).

«Київенерго» також повідомляє, що 30 жовтня 2014 року в цілому в Києві залишаються без гарячого водопостачання 712 споживачів — 4,56% від загальної кількості.


Читайте також:
Киян через економію газу відключають від гарячої води 
Мінрегіон: В квартирах українців взимку буде тепло
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...