• Україна піднялася в рейтингу Doing Business

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 9 листопада 2014 року
За останній рік Україна піднялась на 16 сходинок у рейтингу Doing Business і зайняла 96-ту позицію зі 189.

Позитивними зрушеннями для України називають введення електронної системи подачі декларацій, що дозволило спростити оплату податків для компаній, а також запровадження єдиного соціального податку, повідомляє ZN.ua з посиланням на звіт «Ведення бізнесу».

Також оцінювалась легкість проходження процедур, пов’язаних із різними стадіями ведення бізнесу — відкриттям, початком та операційною діяльністю, здійсненням зовнішньоторговельної діяльності, оподаткуванням тощо.

Так, за індикатором «початок підприємницької діяльності» Україна — 76-та, за «початком будівництва» — 70-та, за «підключенням до електромереж» — аж 185-та.

Покращився також показник, який позначає віддалення країни, що аналізується, від країни-лідера рейтингу — із 59,2% минулого року до 61,5% цього року.

В першу десятку рейтингу Doing Business увійшли Сінгапур (1), Нова Зеландія (2), Гонконг (3), Данія (4), Південна Корея (5), Норвегія (6), США (7), Великобританія (8), Фінляндія (9) та Австралія (10).

Близькі територіально до України держави зайняли досить високі, порівняно з Україною, позиції у рейтингу. Так, Молдова опинилась на 63 місці, Румунія — на 48, Угорщина на 54, Польща на 32, Білорусь на 57, Росія на 62, Туреччина зайняла 55 місце рейтингу, а Грузія — 15.


Читайте також:
В 2014 році столиця розбудувалась на 8 мільярдів гривень
В Україні дешевшає бензин і дизпаливо
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...