• Швеція завершила пошуки субмарини невідомого походження

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 жовтня 2014 року
Шведське міноборони припиняє операцію із пошуку «невідомого підводного об'єкта» у своїх територіальних водах у Балтійському морі, повідомляє «Бі-бі-сі». 

Шведський корвет HMS Stockholm патрулює води в районі Стокгольмського архіпелагу 20 жовтня 2014 року. Із 17 жовтня військові Швеції розгорнули в Стокгольмському архіпелазі найбільшу з часів холодної війни операцію за участю літаків і кораблів проти того, що вони називають зовнішньою загрозою у їхніх водах

Шведський корвет HMS Stockholm патрулює води в районі Стокгольмського архіпелагу 20 жовтня 2014 року. Із 17 жовтня військові Швеції розгорнули в Стокгольмському архіпелазі найбільшу з часів холодної війни операцію за участю літаків і кораблів проти того, що вони називають зовнішньою загрозою у їхніх водах. Фото: ANDERS Wiklund/AFP/Getty Images

«Сьогодні о 8 годині завершилася основна частина морської розвідувальної операції, що проводилася у Стокгольмському архіпелазі з минулої п'ятниці. Це означає, що основна частина кораблів і підрозділів морської піхоти повернулася до портів і приведена у звичайну готовність», — говориться у заяві прес-служби генштабу.

Раніше у Швеції заявляли, що починають нову фазу пошуків невідомого об'єкта в районі Стокгольмського архіпелагу. Шведські військові здійснювали пошуки гіпотетичного підводного човна в морі, з повітря, а також на суші.

Минулого тижня шведські ЗМІ повідомили про те, що шведи перехопили сигнал про допомогу російською мовою. За деякими даними, «підводним об'єктом» могла бути субмарина Російської Федерації.

Влада Росії категорично заперечувала причетність до «невідомого об'єкта» і висловлювала припущення, що у шведських територіальних водах могла загубитися нідерландська субмарина.

У заяві міноборони Швеції не уточнюється, чому операція з пошуку підводного човна була зупинена.


Читайте також:
Російська субмарина зайшла у води Швеції?
Біля берегів Швеції шукають ще один підводний човен
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...