• Ангела Меркель допускає вихід Великобританії з ЄС — Spiegel

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 3 листопада 2014 року
Канцлер ФРН Ангела Меркель вперше припустила, що Великобританія може вийти зі складу Євросоюзу, повідомляє «Дзеркало тижня», посилаючись на німецьке видання Spiegel.

Причиною виходу може стати позиція прем'єра Великобританії Девіда Кемерона з питання міграційної політики.

Ймовірність виходу Британії з ЄС обумовлена не небажанням Кемерона платити додатковий внесок до бюджету Єврокомісії, пише видання. Занепокоєння викликала скоріш міграційна політика Кемерона. Британський прем'єр хоче ввести обмеження на кількість мігрантів із країн Євросоюзу до Великобританії, що являє собою пряме порушення договорів ЄС про свободу пересування.

В урядових колах, згідно з виданням, повідомили, що під час останньої розмови наодинці між Кемероном і Меркель остання сказала першому, що в разі подальшого здійснення такої його політики буде досягнута «точка неповернення».

Як відомо, колишній президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу після обміну колкостями з Кемероном застеріг Великобританію від виходу з ЄС. Британський же прем'єр у своїх діях посилається на те, що його «босом» є лише народ Великобританії, тому він насамперед відповідатиме очікуванням свого народу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...