• Росія стурбована реекспортом європейських товарів через Білорусь

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 2 листопада 2014 року
Російський сільгоспнагляд стурбований питанням ввозу до країни забороненої продукції із Європи. Віднині стежитимуть не тільки за товарами прямого імпорту, а й тими, що були реекспортовані через сусідні країни, такі, як Білорусь.

Очікується, що Россільгоспнагляд приділятиме особливу увагу білоруським підприємствам, які за останні місяці значно збільшили експорт своєї продукції і почали поставляти такі товари, які раніше не виробляли. Про це пишуть «Известия» з посиланням на заступника голови відомства Олексія Олексієнка.

У поле зору контролювального органу потраплять малі підприємства, які нещодавно розпочали свою роботу в Білорусі, особливо ті, які були створені після введення Росією санкцій проти ЄС на початку серпня.

Як заявив у серпні на зустрічі в Мінську Володимир Путін, із Білорусі до Росії вже почали надходити європейські товари під виглядом білоруських. Таку продукцію, призначену для реекспорту, виявлятимуть як у Росії, так і в Білорусі.

Нагадаємо, із 22 жовтня Россільгоспнагляд заборонив поставки і транзит овочів та фруктів із України, аргументуючи це тим, нібито така продукція реекспортується із ЄС з порушенням санітарних норм.


Читайте також:
Українську свинину знову дозволили в Росії
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...