• Янукович ще не в міжнародному розшуку через тиск Росії

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 18 листопада 2014 року
Росія чинить на Інтерпол тиск, тому Інтерпол не оголошує в розшук українського екс-президента Віктора Януковича. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

За словами Геращенка, Інтерпол досить чутливо ставиться до справ, що стосуються політики, і використовує поняття «документи вивчаються», повідомляє «Дзеркало тижня».

«Тільки термін вивчення документів, коли справа стосується розшуку політичних лідерів, не встановлений», — нарікає Геращенко.

«Щодо Януковича — моя особиста позиція і позиція міністра: Росія тисне на Інтерпол так, як вона тисне на ОБСЄ, використовуючи свої корумповані зв'язки. Таким чином, ми не бачимо просування вперед», — зазначив він.

За словами Геращенка, Інтерпол відмовився за зверненням РФ оголошувати в розшук голову Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського та лідера партії «Правий сектор» Дмитра Яроша, оскільки «вважає ці дії політично мотивованими».

Прізвища вигнаного українського екс-президента досі немає в базі злочинців, які розшукуються Інтерполом. В українському бюро організації повідомили, що генеральний секретаріат Інтерполу у французькому Ліоні і далі вивчає можливість застосування каналів для розшуку Януковича.

У генеральному секретаріаті Інтерполу повідомили, що інформація про розшукувану особу може не публікуватися на сайті за проханням країни, яка подала відповідний запит.


Читайте також:
Янукович отримав громадянство РФ?
Генпрокурор назвав, у скільки мільярдів Україні обійшовся Янукович
Ростовські медики не підтвердили смерть Віктора Януковича
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...