• Чистий прибуток «Газпрому» впав майже у 13 разів

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 15 листопада 2014 року
Чистий прибуток «Газпрому» за дев'ять місяців 2014 року за російськими стандартами бухобліку (РСБО) впав у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року майже у 13 разів — до 35,793 млрд рублів, повідомляє «Сегодня». 

Згідно зі звітом російської компанії, прибуток до оподаткування склав 167,369 млрд рублів, що в 3,8 рази менше показника січня-вересня минулого року.

Виручка склала 2,861 трлн рублів, що на 1,6% вище показника дев'яти місяців минулого року. Собівартість збільшилася на 3%, до 1,45 трлн рублів.

Як відомо, «Газпром» із 16 червня 2014 року не постачає газ в Україну. Київ і Москва дійшли домовленості про тимчасову ціну на газ для України, уклавши 30 жовтня за сприяння Єврокомісії так званий «зимовий пакет». Домовленості будуть у силі до кінця березня 2015 року. В їхніх рамках «Нафтогаз» уже погасив частину свого боргу перед «Газпромом».

Проте судовий розгляд між Україною і Росією щодо газу в Стокгольмському арбітражі триває. Рішення суду очікується вже наступного року, а поки Київ і Москва працюватимуть за тимчасовими домовленостями.


Читайте також:
Нафта в світі все більше дешевшає
З іранської нафти знімуть санкції: Росія отримала конкурента?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...