• Російська влада сповідує старе мислення — Меркель

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 17 листопада 2014 року
Канцлер Німеччини Ангела Меркель сказала, що мислення керівництва Росії не виходить із старих рамок, які є неприйнятними для сучасного світу.

Зокрема, мислення категоріями «сфери впливу», за словами Меркель, призводить до зневажання міжнародного права й загрожує мирному існуванню європейських країн. Як говорить канцлер, російське керівництво вважає Україну своєю сферою впливу, що і призводить до конфлікту на Донбасі, повідомляє DW з посиланням на dpa.

Крім того, воно намагається відстояти свою зону впливу в Грузії, Молдові та Сербії — для цих країн, за словами Меркель, існують серйозні ризики.

Загалом, як сказала канцлер під час виступу в Інституті світової політики в Лоуі, Австралія, Володимир Путін зневажає норми закону та міжнародні зобов’язання, покладаючись на «право сильного» і відмовляється від розв’язання конфлікту на основі принципів взаємоповаги, а також правових і демократичних механізмів.

Через це, за словами Меркель, може «спалахнути велика пожежа», і закликала Європу і США до рішучих спільних дій проти Росії.


Читайте також:
У Москві сказали, чому визнають вибори в «ЛНР» і «ДНР»
Ангела Меркель допускає вихід Великобританії з ЄС — Spiegel
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...