• СБУ займеться кумом Пореченкова Марковим

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 4 листопада 2014 року
За колишнього народного депутата Ігоря Маркова знову взялась СБУ. Цього разу через його візит до «ДНР» разом із кумом Михайлом Пореченковим.

Якщо реакція на сумнозвісний візит відомого російського актора Пореченкова до «ДНР» з’явилась одразу, то Марковим зацікавились не так швидко. Днями в мережі з’явилось відео, на якому чоловіки розказують про свій візит на територію, окуповану бойовиками.

«Я його щойно забрав з аеропорту, з передової. Це нормальна людина?! Там розпочався артобстріл, кулі свистіли. Він ще й сам стріляв по цим…» — говорить на відео Марков.

Пізніше Пореченков, виправдовуючи себе, заявив, що на Донбас приїхав, щоб подивитись на перемир’я, підтримати бойовий дух і презентувати фільм за його участі «Піддубний» (заборонений в Україні), і сказав, що стріляв холостими набоями. Однак експерти назвали таку заяву неправдивою, оскільки холостих набоїв для такої важкої зброї як крупнокаліберний кулемет НСВ-12,7 «Утьос» не існує, пише «Сегодня». 

Ігор Марков відео за його участі не коментує — в його прес-службі говорять, що він дуже зайнятий, однак у правоохоронних органах не виключають, що політик міг втекти за кордон. Раніше Марков неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців через його зв’язок із кримінальним світом.

Нагадаємо, в Україні проти Пореченкова була порушена кримінальна справа. Актор може бути оголошений у міжнародний розшук.


Читайте також:
В Україні щодо Пореченкова порушили кримінальну справу
Росія намагається об'єднати бойовиків у єдину «армію Новоросії»Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...