• На Київському бронетанковому заводі виявлена нова недостача

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 4 листопада 2014 року
Військова прокуратура виявила на Київському бронетанковому заводі нову нестачу. Сума шкоди оцінюється в 7 мільйонів гривень.

В ході розслідування з приводу нестач на бронетанковому заводі, прокуратура виявила факт ще одного розкрадання комплектуючих до військової техніки.

Звинувачують у нестачі службовців цього державного підприємства, які «внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них» не змогли забезпечити збереження військового майна протягом 2002—2014 років, повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України.

«Внаслідок цього виникла нестача вузлів та агрегатів до танків та інших гусеничних машин на загальну суму 7 мільйонів гривень», — повідомляється на сайті відомства.

Службова недбалість, у якій звинувачують службовців державного підприємства, загрожує їм позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. Їхні дії підпадають під частину 2 статті 367 Кримінального кодексу України, йдеться на сайті військової прокуратури. Наразі триває досудове розслідування.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку із виявленням фактів нестачі на Київському бронетанковому заводі 18 липня був взятий під варту його директор.


Читайте також:
На підприємствах «Укроборонпрома» зникло майже 200 одиниць бронетанкової техніки
Арештовано директора Київського бронетанкового заводу
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...