• Пасажиру київського метро повернули загублену сумку із грішми

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 4 листопада 2014 року
Днями на лавці станції метро «Шулявська» правоохоронці знайшли чоловічу шкіряну сумку, в якій в ході огляду виявили велику суму грошей. Загалом в ній лежало 125 тисяч гривень і тисяча доларів США, повідомляє сайт МВС.

За кілька годин вдалось знайти і власника сумки. Ним був 52-річний місцевий житель, що мав інвалідність через важку хворобу і збирав гроші на лікування. Напередодні чоловік зняв із рахунку свої заощадження, щоб оплатити курс реабілітації.

Дорогою додому, коли він їхав у метро, він відчув себе зле і вийшов на станції «Шулявська». Посидівши трохи на лавці, чоловік відчув себе краще і сів на один із наступних поїздів, не помітивши, що залишив на станції сумку із грішми.

На подив чоловіка, загублена ним сумка з грішми повернулась до нього — міліція повернула йому втрачене з побажаннями швидкого одужання.

Як повідомляє прес-служба МВС, киянин ледь знаходив слова, щоб подякувати правоохоронцям. «Саме в такі моменти починаєш вірити у гідність та офіцерську честь українських правоохоронців», — наведені зворушливі слова чоловіка на сайті МВС.


Читайте також:
СБУ заблокувала фінансові операції бойовиків
Один з «мінерів» київського метро виявився 16-річним хлопцем
Київській міліції дозволили зупиняти та обшукувати будь-кого підозрілого
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...