• Янукович-молодший заявив про непричетність до розстрілу Майдану

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 19 листопада 2014 року
Олександр Янукович назвав хибними звинувачення в тому, що він причетний до розстрілу протестувальників на Майдані Незалежності в лютому 2014 року. Раніше такі звинувачення на його адресу висунув заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

«Бажаючи приховати від народу України правду, радник міністра МВС вирішив не шукати винних у вбивствах, а призначити їх. При цьому, шановний радник присвоїв собі функції і обвинувача, і судді, забувши про презумпцію невинності», — заявив Олександр Янукович, повідомляє «Українська правда».

Крім того, за інформацією видання, син колишнього президента України сказав, що його адвокати звернуться до суду через такі неправдиві обвинувачення.

Антон Геращенко на це заявив: «Якщо Саша Янукович вважає, що він не причетний до злочинів проти учасників революції Гідності, то нехай він розповість, що він робив останні дні перед розстрілом протестувальників, з ким розмовляв, про що говорив, які давав вказівки».

«Навіщо він майже щодня з'являючись в МВС, не вилазив з Кабінету Захарченка і фактично керував з його кабінету всією боротьбою проти Майдану?» — пише радник міністра на своїй сторінці в «Фейсбуці». 

Антон Геращенко пише, що незважаючи на те, що після революції країну спішно покинули голови силових структур того часу — міністр МВС Захарченко, його заступники Дубовик і Ратушняк, командувач внутрішніх військ Шуляк та командир київського «Беркута», залишилися свідки їхніх злочинів.


Читайте також:
Янукович отримав громадянство РФ?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...