• Правила допуску на ринок авіакомпаній породили суперечки

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 30 листопада 2014 року
Думки голови Державіаслужби та перевізників щодо нових правил допуску авіакомпаній розійшлися. Останні вважають, що галузь зачищають в інтересах олігарха, повідомляє «Сегодня». 

В українській сфері авіаперевезень розгорається конфлікт: учасники ринку не згодні з розробленими Державіаслужбою новими правилами допуску авіакомпаній на маршрути. Зокрема, регулятор пропонує видавати права на виконання перельотів лише перевізникам, власниками яких щонайменше на 50% є громадяни України або українська держава. 

Крім цього, перевізників для отримання дозволів на міжнародні маршрути хочуть зобов'язати здійснювати «регулярні внутрішні рейси протягом 12 місяців до моменту подачі заявки на маршрут». Таким способом, як запевняють у Державіаслужбі, вони мають намір «стимулювати розвиток мережі внутрішніх перевезень і привести законодавство до стандартів ЄС».

А от в Асоціації авіаперевізників до цього ставляться зовсім інакше. Керівники асоціації вважають, що нові правила (зокрема, необхідність перереєструвати іноземні компанії в Україні) відлякають інвесторів і призведуть до скорочення кількості перевізників, що вигідно певним українським олігархам.

«Спроба змінити правила гри у кризовий для країни час неприйнятна. Іноземні перевізники, і не маючи українських бенефіціарів платять податки в Україні», — вважає юрист авіаційної галузі Андрій Гук.

Критиці піддають і запропоновану норму про обов'язкові внутрішні польоти.

«Внутрішні перевезення в Україні завжди були збитковими. Усередині країни у нас немає достатнього потоку пасажирів. Замисліться: компанії, аби почати польоти за кордон, ДАС [Державіаслужба — авт.] пропонує 12 місяців літати на внутрішніх рейсах! Це може розорити», — каже Гук.

Колишній генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Борис Шахсуваров боїться, що багато авіакомпаній, передусім лоукости, просто підуть з України, а разом із тим залишаться без роботи досвідчені льотчики. Крім того, ризикують закритися і деякі аеропорти.

Своєю чергою, голова Державіаслужби Денис Антонюк запевняє, що причин для паніки немає, адже, за його словами, нові правила містять дуже прозорий і гранично зрозумілий механізм призначення на маршрути: «Хочете літати за кордон — розвивайте внутрішні перевезення. Ми нічого ні в кого не забираємо, а позитиву не бачать лише ті, хто не хоче бачити».


Читайте також:
Ситуація на авіаринку показує небажання влади здійснювати реформи — фахівці
Wizz Air скаржиться на нові правила на авіаринку України
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...