• В суботу у Києві пройде хода проти хутра

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 27 листопада 2014 року
Акція проти вбивств мільйонів тварин заради отримання хутра відбудеться 29 листопада о 17.00 біля НСК «Олімпійський» у Києві. Про це повідомляє «Морква Клуб». 

Збір — на Троїцькій площі біля стадіону. З собою просять мати маску тварин, які знищуються в ході виробництва хутра. Як таку маску виготовити, можна прочитати на сайті організатора.

Активісти пройдуться вулицею Горького у формі театралізованої жалобної ходи. Під час цього дійства вшанують мільйони тварин, що загинули і гинуть далі тільки через те, що люди мають «дику потребу підкреслити свій статус за допомогою хутряної шуби», як пишуть організатори.

Фінальна точка ходи — будівля Мінагрополітики (Хрещатик, 24), де київські та закарпатські виконавці покажуть свої мистецькі проекти.

Активісти за допомогою цієї акції мають на меті звільнити громадськість від стереотипів про хутряну індустрію та необхідність використання хутра.

Стверджується, що, згідно з дослідженнями, виробництво хутряного одягу не тільки щороку заподіює смерть сотень мільйонів тварин, а ще й є дуже неекологічним — шкодить здоров’ю людей.

Крім того, як зазначається, воно є економічно недоцільним — від його виробництва отримують вигоду передусім великі корпорації, а для них ця ніша є лише одною зі статей прибутків.

У той же час є безліч альтернатив такому одягу, які не забирають жодного життя, а за екологічними, термічними, економічними та естетичними параметрами навіть перевершують шкіру та хутро, стверджують організатори.

Більше про реалії хутряної індустрії та про переваги альтернативних матеріалів можна буде дізнатися під час акції.


Читайте також:
Маленька панда зустріне відвідувачів вашингтонського зоопарку
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...