• На майданчику скандальної забудови на Осокорках висадили дерева

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 24 листопада 2014 року
В суботу 22 листопада на місці скандальної забудови на Осокорках висадили молоді деревця. Активісти «встигли» — наступного дня Київ вже засипало снігом.

Акцію провели члени ВО «Свобода», а повідомив про її успішний перебіг Руслан Андрійко, заступник директора департаменту заповідної справи в Мінекології.

«Сьогодні, разом з побратимами, саджали дерева на місці скандальної забудови на Осокорках. Попри холодний осінній вітер, душу гріло відчуття торжества справедливості», — написав він на своїй сторінці.

Таким чином активісти намагаються завадити незаконному, на їхню думку, зведенню торгівельного центру біля станції метро.

Руслан Андрійко також зазначив, що на найближчій економічній комісії ініціюють проект рішення про створення на цьому місці скверу, повідомляє КиевVласть з посиланням на сторінку чиновника.

Нагадаємо, 17 листопада відбувся інцидент із демонтажем та спаленням активістами паркану, під час якого міліція затримала кілька десятків противників забудови. Після цього забудовник представив громадськості документи, що дозволяють йому вести будівництво.
 

Читайте також:
Креатив по-українськи: «Умоляшки» просять водіїв водити обережно
Частині будівлі київської мерії загрожує руйнування через ЦУМ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...