• Забудовники на Осокорках показали, що мають дозвільні документи

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 20 листопада 2014 року
Будівництво торгівельного центру Le Boulevard здійснюється законно. Відповідні документи надав забудовник «Скай-буд ЛТД», пише «Хмарочос».

На прес-конференції, яку провів забудовник «Скай-буд ЛТД» разом з архітекторами та юристами, вони розповіли свою версію подій, які відбувалися останніми днями.

Представники забудовника сказали, що Київрада ухвалила рішення про землевідведення двох ділянок під забудову ще у 2009 році. Відтоді і до встановлення паркану 17 листопада компанія працювала над отриманням дозвільної документації, яку і представили на прес-конференції. Одночасно велися й роботи над створенням архітектурного проекту.

Вони зазначили, що замовили маркетингове дослідження та аналітику в міжнародної компанії, що спеціалізується на консультаціях великого рітейлу.

Але, між тим, забудовник за 5 років, відколи отримав дозвіл, не спромігся організовувати громадські слухання, щоб поспілкуватися з мешканцями району і спитати, що вони про це думають, чи спробувати знайти компромісне рішення, пише видання.

Юрист, який був присутній на прес-конференції, зазначив, що ініціатива громадських обговорень повинна надходити від громадськості, оскільки наразі проведення обов’язкових слухань жодним законом не встановлено.

Однак проблема полягає в тому, що багато членів місцевої громади дізнаються про нову забудову тільки тоді, коли на алеї, якою раніше вони ходили додому, вже ставлять паркан.

Небажання представників девелоперського бізнесу завчасно спілкуватися з громадою потім обертається для них самих неприємними історіями: шантажем та спалюванням парканів. Адже зведення будівель — це завжди справа громади, і для успішного результату, який би задовольняв усіх залучених до процесу, потрібно, щоб кожна конкретна будівля цю громаду влаштовувала, пише видання.


Читайте також:
На Осокорках два дні не вщухали пристрасті довкола забудови
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...