• Українці зможуть переобладнувати квартири без дозволу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 13 листопада 2014 року
В Україні можуть скасувати необхідність отримувати дозвіл, щоб робити перепланування або переобладнувати житлове приміщення, який українці зараз отримують у виконавчому комітеті місцевої ради.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко, пише прес-служба Мінрегіонбуду. Ісаєнко зазначив, що відповідний законопроект, який врегулює це питання, вже підготували в Мінрегіонбуді.

Документ, зокрема, скасовує необхідність отримувати дозвіл у виконкому ради, щоб переплановувати своє житло, якщо це тільки не передбачає втручання в інженерні системи або несучі конструкції.

Розробити законопроект, який має зазначений вище зміст, доручив уряду екс-президент України Віктор Янукович ще наприкінці 2012 року. У першому пункті його указу наголошувалося, що слід скасувати необхідність отримання дозволу на перепланування та переобладнання житлового приміщення (житлового будинку, частини житлового будинку, квартири або частини квартири, кімнати), якщо це не зачіпає несучі конструкції будівлі.


Читайте також:
Квартира-студія: богемне житло
Українцям хочуть дозволити перепланування квартир без узгодження
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...