• У Києві тріщинами пішла будівля київської консерваторії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 16 листопада 2014 року
Будівля київської консерваторії, яка і до подій минулої зими на Майдані вимагала ремонту, наразі перебуває у вкрай поганому стані — у неї пошкоджена гідроізоляція, з’явились тріщини і від фасаду відпадають пласти штукатурки.

«Такі об’єкти слід ремонтувати першочергово, і тримати їхній стан на контролі — неподалік від консерваторії була водойма. Під час забудови кварталу її засипали, однак роботи провели не дуже якісно, і тому не виключено, що поява тріщин на будівлі — результат просідання ґрунту», — передає слова заступника президента «Союзу архітекторів України» Георгія Духовичного видання «Сегодня».

Огляд будівлі Національної музичної академії імені Петра Чайковського, який проводили співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій, показав, що вона потребує капітального ремонту. Споруда перебуває на балансі міста, однак грошей з бюджету на роботи в ньому виділити не можуть — їх просто не вистачає.

«Щоб залатати критичні місця, нам зараз потрібно 25—30 млн грн», — говорить ректор Володимир Рожок.

Ще до зимових подій на Майдані її збирались закрити на ремонт на півроку, однак говорили тоді не про такі серйозні роботи — мова йшла про заміну вікон, дверей та електропроводки. Вартість таких робіт у будівлі академії, а також у 15-поверховому гуртожитку, оцінювали в 400 мільйонів гривень.

Зараз же київська влада планує залучати до фінансування ремонту будівлі інвесторів, повідомляє «Сегодня» з посиланням на заступника голови КМДА Ганну Старостенко.


Читайте також:
Частина будівлі київської мерії може обвалитись
Старовинну садибу Міхельсона повернуть Києву
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...