• Україна опустилась на 30 сходинок в світовому рейтингу миру

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 19 листопада 2014 року
Україна за рік опустилася зі 111 на 141 місце в рейтингу миру, який був складений на основі даних 162 країн світу.

Серед критеріїв рейтингу, по яких в України, на думку експертів, погані результати — не тільки відносини із сусідніми країнами, а й рівень корупції, кількість жінок у парламенті (загалом 8%), кількість людей, що відвідує країну (туристів та нерезидентів), гендерний складі населення — кількість чоловіків менша, ніж жінок (0,9:1), показники номінального ВВП та ВВП на душу населення.

Незадовільні показники Україна також має за рівнем насильства у суспільстві; через організовані конфлікти; протести, які не носять мирного характеру; політичну нестабільність; низьку політичну культуру; а також більший відтік населення за кордон, ніж в’їзд на постійне проживання в країну (-0,1%). Поганий показник в України також за об’ємом витрат на освіту.

Із повним аналізом ситуації в країні, проведеним Інститутом економіки та миру, який базується в Австралії, можна ознайомитись на сторінці рейтингу (англ.).

Найбільш мирними країнами цього року були визнані Ісландія, Данія, Норвегія, Канада, Ірландія, Нова Зеландія, Фінляндія, Японія та інші. До групи країн з найгіршими показниками увійшли, зокрема, Афганістан, Пакистан, Північна Корея, Ірак, Сирія, Росія, Судан, Сомалі та інші країни.

Нагадаємо, в цьогорічному рейтингу країн, в яких існує проблема тероризму, Україна зайняла 51 сходинку. Рейтинг був складений фахівцями того самого Інституту економіки та миру.


Читайте також:
Україна посіла 51 сходинку в рейтингу тероризму
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...