• Волонтер Майдану створив цікавий мобільний додаток

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 15 листопада 2014 року
Волонтер українського Євромайдану став одним із творців нової мобільної програми Scope, в якій застосовано новаторські ідеї.

Scope — це мобільний додаток, за допомогою якого можна здійснювати обмін короткими унікальними відео, знятими тут і зараз. Принцип простий: програму треба встановити на смартфон, потім на карті знайти місце, яке вас цікавить. Наприклад, мис Канаверал чи Донецьк. Надсилаємо запит людині, що там перебуває, і вона знімає для вас відео, повідомляють «Тексти.org.ua».

У результаті виходить, з одного боку, нова соціальна мережа, з іншого — свого роду телепорт у вашому смартфоні.

Scope має кілька принципових особливостей. Кожний користувач залишається анонімним, ніхто і ніколи не дізнається вашого імені, а після перегляду відео видаляється. Через SCOPE можна зазирнути всюди, де є мобільний зв'язок.

У будь-яку мить можна: зазирнути в улюблений бар та оцінити там обстановку; поспостерігати за заходом сонця на Балі; відвідати аудиторію будь-якого університету світу; дізнатися від першої особи, що відбувається в Україні, Сирії та інших нестабільних регіонах; або ж просто насолодитися красою японського саду.

Окремою перевагою може стати те, що журналісти, не виходячи з офісу, зможуть моніторити ситуацію у світі.

Стати одним із перших користувачів Scope можна ось тут

«Ми живемо в інформаційному світі, і часто дуже важливо знати, що відбувається на сусідній вулиці чи в сусідньому місті. Особливо це актуально для громадян України, коли доступ до цілого ряду територій України став, скажемо так делікатно, дещо ускладнений», — прокоментувала новий інструмент Scope координатор ініціативної групи Євромайдан SOS Олександра Матвійчук.


Читайте також:
«Майдан»: зима, яка змінила Україну
Київський прокурор закликає негайного розчистити Майдан
Більшість киян ― проти наметового містечка на Майдані


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...