• 20 листопада в Одесі відкриється унікальна художня виставка

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 17 листопада 2014 року
У четвер 20 листопада в галереї «Артцентр» на вулиці Пушкінській, 32, в Одесі розкриє двері для відвідувачів міжнародна художня виставка «Мистецтво Істини, Доброти, Терпіння».

Виставка полотен китайських і європейських майстрів живопису не тільки приємно порадує цінителів мистецтва рівнем живопису, але і змусить задуматися над поняттями добра і зла, людяності, співчуття і пошуку призначення людського життя.

Картини представлять перед відвідувачами в основному сцени з життя сучасного Китаю, суперечливої та малозрозумілої для західних людей країни з неповторною культурою. Поціновувачі мистецтва, які відвідували таку виставку в інших містах України та світу, відзначали, що сюжети картин дуже «сильні» і несуть «потужну енергетику».

«Приголомшлива виставка чудових робіт. Вони очищують душу і серце. Надихають...», «...Насилу відірвалася від споглядання побаченого. Реально відчула випромінювання доброго, світлого і, в той же час, трагічного. Все це підштовхнуло до роботи над досконалістю думки, душі», «Після цієї виставки хочеться задуматися про свої вчинки. З повагою і захопленням...», — такі відгуки залишають відвідувачі після перегляду полотен, повідомляють організатори.

Експозиція демонструватиметься 9 днів — з 20 до 29 листопада 2014 року, з 11.00 до 19.00. Вхід на виставку вільний. Також безкоштовно на ній будуть працювати екскурсоводи. Телефон для довідок — (097) 987 32 78.


Читайте також:
«Позитивна підтримка у важкі часи» ― виставка китайських художників
Київ: «Виставка „Мистецтво Істини, Доброти, Терпіння“ дає нам сигнал» ― відвідувачі
Підписатися:

Коментарі