• Чому обстріляли «швидку»: пояснювальна записка бойовика

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 30 листопада 2014 року
Як стало відомо, в обстрілі машини швидкої допомоги, через що загинули медпрацівники і поранений, якого вони везли, винні бойовики терористичного формування «Оплот», пише «Укрінформ».

Пояснювальна записка бойовика «Монгола»

Пояснювальна записка бойовика «Монгола». Фото: mariupol.tv

Про це свідчить документ, розміщений на сайті mariupol.tv, — пояснювальна записка терориста «Монгола», яка була написана на ім’я «міністра державної безпеки ДНР».

Він пише, що близько 19-ї години бойовики повечеряли, випивши при цьому три пляшки горілки. Далі вони розійшлися по окопах з боків траси. Близько 21-ї з боку Маріуполя їхала машина швидкої допомоги з мигалками.

«Бійці „Оплоту“ вважали, що це укри прориваються, тому й відкрили вогонь... У машині ми виявили труп водія та лікаря і пораненого, якого вони везли — але він потім також помер...», — написано у записці.

«Монгол» додав, що трьох «оплотівців» було затримано — їх посадили на 3 дні в карцер за те, що обстріляли машину швидкої допомоги.

Нагадаємо, 10 жовтня на блок-посту на трасі Донецьк—Маріуполь в районі хутора Широкий бойовики обстріляли швидку. Через обстріл загинуло 2 медичних працівники: водій швидкої Іван Іванович Канцедал, 1956 р.н., і лікар Ірина Миколаївна Доценко, 1969 р.н.


Читайте також:
Затримані терористи виявилися громадянами РФ
Комунізм — що це в дійсності?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...