• Головною ялинкою України стане зелена красуня з Івано-Франківщини

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 30 листопада 2014 року
Влада остаточно визначилася з вибором головної ялинки країни, яку цього року встановлять на Софійській площі. Чудове дерево привезуть з Івано-Франківщини вже за тиждень.

На вихідних організатори новорічних свят з’їздили на Івано-Франківщину і з кількох ялинок обрали саме ту, яку встановлять у Києві.

«Наші представники вже обрали головну ялинку країни. Це жива пухнаста ялиця, їй понад 80 років, вона росла недалеко від Івано-Франківська в Надвірнянському лісгоспі. Її висота близько 24 метрів, вага понад 12 тонн. Ми плануємо привезти ялинку-красуню до столиці до 5 грудня», — розповіла куратор проекту Folk Ukraine Надія Тутенко виданню «Сегодня». 

«Її планували зрізати і пустити на меблі, але тепер безкоштовно подарують Києву. До того, як лісову красуню привезуть до столиці, на площі буде змонтоване спеціальне кріплення для ялинки з бетонних плит. Цим питанням займаються наші техніки, оскільки ялинка має бути надійно укріплена. На встановлення піде два тижні. Її прикрасять 3000 іграшок, це переважно будуть казкові будиночки та білі голуби», — поділилася планами куратор.

За словами Тутенко, за головною ялинкою країни поїде спецфура довжиною 30 м, аби доправити головний атрибут новорічного свята до столиці. Раніше ялину планували привезти з Київщини, але вирішили відмовитися від цієї ідеї: ялинка там була не така красива і менша заввишки.


Читайте також:
Святкування Нового року в Києві: план заходів від мерії
На Київщині врятували примерзлих до криги лебедів
Креатив по-українськи: «Умоляшки» просять водіїв водити обережно
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...