• У київській підземці з’явиться інтернет, але проїзд подорожчає

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 26 листопада 2014 року
У лютому 2015 року проїзд у київському метрополітені подорожчає, однак підземка стане більш сучасною — в ній з’явиться мобільний зв’язок та інтернет, обіцяють в КМДА.

Вартість однієї поїздки, за попередньою інформацією, зросте до 4 гривень. Однак якщо купувати проїзні квитки, то платити за поїздку буде дешевше — від 3,16 грн. вартість проїзду у наземному транспорті теж може зрости, але на скільки, поки що невідомо.

Натомість чиновники обіцяють, що метрополітен стане більш сучасним — до кінця 2015 року на всіх його станціях та в тунелях з’явиться інтернет і мобільний зв’язок. Поки що вони є тільки між станціями «Політехнічний інститут» та «Вокзальна».

В першу чергу з’явиться зв’язок у тунелях між станціями на червоній лінії — «Університетом», «Театральною», «Хрещатиком», «Арсенальною» та «Дніпром». Пізніше — на «Золотих воротах», «Палаці спорту», «Площі Льва Толстого» та «Майдані незалежності».

На станціях також обіцяють встановити більш якісні камери спостереження.

На це, але в першу чергу на укріплення тунелів, модернізацію ескалаторів та закупівлю нових поїздів підуть виручені кошти. Проте начальник київського метрополітену говорить, що навіть вартість проїзду в розмірі 4 гривень не дасть змоги розвиватись підземці належним чином. Якщо враховувати всі потреби метрополітену, вартість проїзду в ньому має становити взагалі 10 гривень, говорить чиновник.


Читайте також:
Київська художниця «хуманізувала» гілки столичного метро
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...