• Як сьогодні захищають екологію в різних країнах — опитування

  • Понеділок, 22 квітня 2013 року
Для захисту навколишнього середовища у країнах усього світу звертаються до минулих екологічних практик, а також використовують сучасні досягнення, такі як сонячні електростанції. На питання репортерів Великої Епохи відповідали екологічні активісти з різних країн світу від Об’єднаних Арабських Еміратів до Швеції.

«Які екологічні інновації використовуються у вашій країні?»Бангалор, Індія


Шиамала Суреш, 23 роки, консультант

Індійці в умовах екологічної катастрофи переосмислюють минулі екологічні практики для того, щоб використовувати їх сьогодні. Наприклад, пан Маншукбхай Праджапати, який живе в маленькому селі, побудував у себе вдома спеціальну охолоджувальну систему, яка включає в себе природний холодильник. Він тримає продукти в посуді, заглибленому в землю, щоб вони залишались прохолодними. Щоб вирішити питання з величезною кількістю відходів, індійці використовують також інноваційні методи будівництва та утилізації відходів. Індія повільно, але неухильно крокує в майбутнє, забравши з собою цінне надбання зі свого багатого минулого.


Дубай, Об’єднані Арабські Емірати


Маліха Хіллал, 21 рік, студент-еколог

В ОАЕ вдалось знайти чимало способів скоротити викиди вуглецю, серед них — створення енергоефективного освітлення. Також нещодавно посадили 45 мільйонів квітів, відкрили найбільший завод концентрованої сонячної енергії (CSP). На це потрібен час, але ОАЕ рухаються в правильному напрямку — до екологічних інновацій, які допоможуть країні як в екологічному, так і в економічному плані.


Берклі, США


Марія Вулсі, 55 років, активіст-еколог

Спостерігається підвищення інтересу до урізноманітнення системи землеробства. Це означає повернення до практик, які були поширені в минулому — це відмова від вирощування одного типу культур в сільському господарстві та перехід до багатогалузевого сільського господарства. Це допомагає знизити негативний вплив на клімат та покращити видове різноманіття культур, що вирощуються.


Пірасікаба, Сан-Паулу, Бразилія


Марко Бруно де Ліма, 29 років, кандидат наук із генетики та селекції

Щодо екологічних інновацій у Бразилії, перше, що спадає на думку кожному — це, мабуть, біопаливо. Етанол, виготовлений із цукрової тростини, та біодизельне паливо з різних олій повністю увійшли в повсякденне життя бразильців. У густонаселеній країні зі стабільно зростаючою економікою, щоб розвивати її в правильному руслі, потрібні надійні джерела енергії. І якщо поєднувати їх із застосуванням «зелених» технологій, можна сказати, що ми йдемо в правильному напрямку. Етанол другого покоління, виготовлений із біомаси цукрової тростини та інших культур — це, здається, ще одна мудра інновація, здатна підтримувати економіку та захищати земну кулю від перегрівання.


Лермонтов, Росія


Олександр Полозков, 30 років, системний адміністратор

Це дуже складне питання. У гонитві за місце під сонцем не вистачає часу для того, щоб думати про головне. Я знаю, що є проект «Заряд», який спрямований на створення альтернативних джерел енергії для всього людства. «Заряд» є проектом, який зібрав навколо себе ініціативних та творчих людей нашої країни, які не бачать перспективи для майбутнього в умовах видобутку вуглеводневого палива. Я думаю, що це єдиний шлях до поліпшення екологічної ситуації в Росії, і не тільки тут.


Кернс, Австралія


Гері Катлер, 50 років, власник рекламного агентства

Я пам’ятаю, що деякі ініціативи, які Кернська регіональна рада прийняла за останні чотири-п’ять років стосувались просвіти населення щодо важливості збереження водних ресурсів. Також — щодо того, як важливо переробляти відходи, як така переробка може знизити шкідливий вплив на довкілля, і скільки матеріалів можна переробляти. Та освітня програма, яку вони представили, я думаю, була чудовою. Вона розповідала про те, як збереження водних ресурсів і те, як ми використовуємо воду, може впливати на збереження Великого Бар’єрного рифа.
Стежте за щотижневими публікаціями всесвітнього опитування Q&A. Кореспонденти Великої Епохи звертаються до людей по всьому світі, щоб дізнатися про їхнє життя та бачення майбутніх подій в місцевому і глобальному масштабах.
Підписатися:

Коментарі