• Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» — збалансовані не лише корми, а й бізнес

  • П'ятниця, 3 лютого 2012 року

℗Є усі необхідні ресурси, стартовий капітал і головне — бажання працювати саме в сфері сільського господарства. Але звідки власнику взяти гарантії і впевненість, що витрачені час і гроші будуть не марними? Як гарантувати собі успіх і реалізуватися в обраній сфері бізнесу?

Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» пропонує на прикладі птахівництва, а саме вирощування бройлерів, розглянути сукупність факторів, врахування яких є необхідним при роботі у сільському господарстві, розставити пріоритети та акценти у фермерській діяльності.

Рентабельність виробництва м’яса бройлерів в основному залежить від живої маси птиці на день забою. На швидкість росту бройлерів у період відгодівлі впливає багато факторів, але основні з них — це генетичний потенціал росту і правильно організована годівля, особливо в перший період життя.

На сьогодні вирощування бройлерів на м’ясо перебуває на етапі активного розвитку. Бройлерне виробництво — галузь досить скороспіла. І відповідно вкладені в неї кошти повертаються вже за 1,5 місяці. Адже в середньому на досягнення забійної ваги бройлера 2,6 кг при використанні повнораціонних комбікормів потрібно 42 дні.

Правильний догляд

Вирощування бройлерів повинно відбуватися за чітко визначеним методом: на підстилці або в клітці. Метод має бути обраний з урахуванням можливостей підприємства та напрямку реалізації птиці.

Потрібно постійно дбати про профілактику захворювань, адже хвороби і їх ліквідація тягнуть за собою значні фінансові витрати, іноді навіть призводять до повної втрати поголів’я на підприємстві.

Не менш важливими є температурний режим (за ним варто слідкувати протягом всього періоду вирощування бройлерів), освітлення та постійний доступ до свіжої води (оскільки більш ефективним є відгодовування бройлерів сухими повнораціонними комбікормами).

Дотримання санітарно-гігієнічних норм

Потрібно дотримуватися встановлених ветеринарних норм, організовувати санітарно-пропускні пункти для працівників та транспорту, регулярно проводити дезінфекцію в приміщеннях, підтримувати відповідний стан підстилок, поголів’я птиці в клітках, теплоізоляцію тощо. Ретельне виконання цих вимог захистить господарство від інфекційних та інвазійних захворювань.

Повноцінна годівля збалансованими кормами для бройлерів

Збалансована годівля бройлерів комбікормами, збагаченими білками, мінеральними речовинами, вуглеводами і вітамінами, здатна забезпечити збільшення їх ваги у 30 разів лише за 42 дні.

Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» рекомендує використовувати корми трьох видів: передстартовий, стартовий та фінішний.

Комбікорми для бройлерів на різних етапах вирощування

Передстартовий комбікорм для бройлерів (1—10 днів)

Технологи Корпорації «Єврокорм сучасна годівля» подкомбікормбали про те, аби передстартовий комбікорм містив компоненти, які легко засвоюються організмом курчат, — легко перетравні рослинні та тваринні білки. Все це підвищує як перетравність корму загалом, так і загальну резистентність організму молодняка птиці.

Рекомендується вільний доступ до передстартового комбікорму для бройлерів протягом всього дня з постійним доступом до свіжої та чистої води (вода — один із найважливіших складових правильного харчування не тільки на початковому етапі вирощування, а й на наступних).

Стартовий комбікорм для бройлерів (11—28 днів)

За своїм складом стартовий комбікорм відрізняється від попереднього лише дещо іншим співвідношенням складових і частковим зниженням поживності комбікорму, оскільки рівень споживання корму підвищується.

Фінішний комбікорм для бройлерів (29—42 дні)

На даному етапі годівлі головне завдання полягає в тому, щоб забезпечити максимально високу інтенсивність росту бройлерів. Але при цьому комбікорм повинен бути як і раніше збалансованим.

Отож, ми приходимо до висновку, що лише розумна організація праці, випрацювана стратегія ведення господарства і використання новітніх технологій годівлі здатні зробити птахівництво високоприбутковим бізнесом.

Основний економічний ефект від застосування збалансованих комбікормів для бройлерів:

  • швидкий ріст та підвищення приростів;
  • висока збереженість молодняка;
  • збільшення виходу м’яса вищої та І категорії;
  • збільшення живої маси при забої (або скорочення строків відгодівлі);
  • зниження конверсії корму.

***
Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.   

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...