• Хвостатий співробітник британського прем'єра ігнорує свої обов'язки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 14 листопада 2011 року
Кіт на прізвисько Ларрі ― один із найбільш впізнаваних і «впливових» котів у світі, якого прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон поселив у своїй резиденції на Даунінг-стріт для боротьби з гризунами, не справляється зі своїми обов'язками.

За останні кілька місяців «головний мишолов» піймав всього одну мишу. Господарю навіть довелося особисто взяти участь у боротьбі з небажаними «квартирантами», повідомило сьогодні Daily Mail ― інтернет-видання, що входить до групи британських газет. Ларрі ж воліє велику частину часу спати, скрутившись у калачик або грати зі своєю подружкою.

Так, минулого тижня Кемерон, побачивши щура, що пробігала по залу, спробував убити її, запустивши в неї срібну вилку, але промахнувся. Оказія сталася прямо під час зустрічі з двома чиновниками. Зрештою, це була не перша сцена в резиденції прем'єра, коли миші та щури потрапляли в об'єктиви телекамер ЗМІ.

Чотиримісячний кіт Ларрі був визначений на посаду «головного мишолова» в лютому цього року. На офіційну службу його доставили з найстарішого лондонського притулку для тварин «Баттерсі». Як відзначає видання, саме цього кота фахівці пророкували за його «досить розвинені хижацькі звички» та «інстинкт мисливця».

У червні прем'єр ще хвалив свого вихованця за обов'язки, що сумлінно виконував: на той час Ларрі зловив цілих три миші, однак тепер чомусь його охотніческій інстинкт кудись зник.

За останні 14 років Ларрі став першим котом на Даунінг-стріт. Його попередником був «котофеіч» Хамфрі, який помер у 2006 році, проживши 18 років.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...