• Як сформувати позитивну репутацію в Інтернеті

  • Вівторок, 18 жовтня 2011 року

Репутація компанії відіграє важливу роль у формуванні рішення користувача про замовлення або купівлі на сайті і позитивно впливає на просування сайту.

Поширена практика, коли замовник перед тим, як натиснути на кнопку «Оформити замовлення», шукає думки та відгуки про фірму або продукт, який він збирається придбати, в Інтернеті. Безумовно, репутація складається не тільки з відгуків, і не варто переоцінювати цей інструмент у боротьбі за покупця. Однак спробуємо з'ясувати, як подати себе в кращому світлі на просторах мережі Інтернет.

«Яндекс Маркет» є однією з основних точок входу покупців на сайт. Сервіс передбачає виставлення кожному продукту зірочок — від 1 до 5 — за допомогою голосування користувачів Яндекса. Яндекс заручився репутацією вже давно і тепер вільно впливає на рівень довіри користувачів до того чи іншого сайту. Помічено, що якщо магазину не вдалося отримати більше 3 зірок, число продажів і переходів знижується. Проте досягти позитивного результату при бажанні може кожен. Для цього є кілька способів:

• продавати якісні послуги та товари і збирати вдячні відгуки від клієнтів;

• вчасно відповідати на залишені відгуки. Зацікавленість продавця в позитивній оцінці, доброзичливість і налагоджені контакти з клієнтами можуть творити дива;

• постійний моніторинг

Контроль відіграє істотну роль у формуванні позитивної репутації. Негативну інформацію необхідно відстежувати і своєчасно усувати. Яндекс Блоги, Яндекс Директ і Google Сповіщення пропонують численні інструменти, щоб зробити це максимально ефективно. Вони дозволяють заощадити час на щоденних запитах.Ввічливість — зброя королів

Наука спілкування з потенційним покупцем нескладна, і при бажанні цьому може навчитися кожен. По-перше, ніколи не варто починати своє звернення до користувача зі слів «ви не праві», «ні», «ви помиляєтеся» і так далі в такому ж дусі. Полестіть користувачеві, погодившись із ним, нехай він усвідомлює, що його думка для вас принципово важлива. Не варто прагнути переконати користувача в тому, що він не правий.

Якщо користувачів цікавлять подробиці, можливо, варто підключити до діалогу фахівців, які зможуть дати компетентну відповідь. Однак не варто забувати про те, що відповідь слід давати в доступній формі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...