• Всесвітнє опитування Q&A: яких спеціалістів вам не вистачає?

  • Вівторок, 2 квітня 2013 року
Брак підприємців, інженерів, працівників сфери послуг, виробництва та пов'язаних із ним сфер — ось в людях яких професій відчувають брак жителі різних країн від Арабських Еміратів до Австралії.

Ось, що вони відповіли на питання:

«Людей яких професій у вашій країні найбільше не вистачає?»Дубай, Об'єднані Арабські Емірати


Асад Алі Бхутто, 24 роки, головний виконавчий директор

Найбільший попит, здається, на підприємців. Моя країна не має достатньої кількості підприємців. Небагато людей бере на себе ініціативу, щоб розпочати свій власний бізнес.


Нью-Йорк, США


Вілл Фултон, 30 роки, менеджер проектів

Я б сказав, інженерів: дуже мало інженерів у нашій країні. Не вистачає також інженерних шкіл, дуже мало людей ідуть вчитись на технічні спеціальності. А наша інфраструктура наразі руйнується... Ви повинні бути дуже здібними, щоб займатись цим, це вимагає багато зусиль і навчання. Але часто можна побачити, що люди, які випустились з Каліфорнійського технологічного інституту, або Массачусетського технологічного інституту, кращі інженери країни, обирають більш прибуткові галузі, такі як фінанси.


Гвадалахара, Іспанія


Анхелес Моратілла, 44 роки, адміністратор

Я думаю, людей психологічних спеціальностей. Споживчий підхід все більше укорінюється в масах. Люди прагнуть задовольнити свої амбіції: як матеріальні, професійні, так і особисті, все це людей виснажує. В результат, люди отримують емоційні розлади, якими повинні займатись психологи.


Мулулаба, Австралія


Террі Хілі, 65, пенсіонер, виготовляє кондитерські вироби

Ми втратили багато наших виробників. Ми більше не виробляємо автомобілі. В інших країнах люди працюють за дешево. Я не знаю, назвете ви це рабською працею або кустарним виробництвом, але ми не можемо конкурувати з витратами на зарплату в тих країнах. Ми хочемо жити краще, вимагаємо більше грошей за те, що ми робимо.

Я б сказав ще існує велика нестача працівників сфери послуг, гостинності. За ці послуги платять дуже мало, тому люди не йдуть туди працювати.


Афіни, Греція


Ейріні Логотеті, 32 роки, лікар

Як молодий професіонал, що працює в Греції, ви не можете не помітити, що розрив між попитом і пропозицією є, напевно, в усіх галузях. В Греції робоча сила є висококваліфікованою, проте кількість робочих місць не встигає за динамікою професійного розвитку населення, що породжує безробіття та витік робочої сили за кордон.

Стежте за щотижневими публікаціями всесвітнього опитування Q&A. Кореспонденти Великої Епохи звертаються до людей по всьому світі, щоб дізнатися про їхнє життя та бачення майбутніх подій в місцевому і глобальному масштабах. Чекайте на нове опитування наступного тижня!
Підписатися:

Коментарі