• Всесвітнє опитування Q&A: що таке щастя

  • Понеділок, 25 березня 2013 року

Проводити час із близькими та друзями, а також допомагати іншим — те, що, за зізнанням багатьох людей, приносить їм найбільше щастя. Про це репортери Великої Епохи дізналися, коли по всьому світі, з Індії до Греції, ставили людям питання:

«Що робить вас щасливими?»


Бангалор, Індія

Йогеш Кумар, 26 років, інструктор із фітнесу

Для мене найбільша радість — бачити, як мої клієнти під моїм наглядом та завдяки моїм зусиллям досягають свої спортивні цілі. Найбільше щастя я відчуваю, коли допомагаю людям.
Дубай, Об’єднані Арабські Емірати

Зубайр Парвез, 26 років, касир

Посмішка моєї матері робить мене щасливим. Вона моя мати, мій друг, мій доктор, моя хазяйка, та, хто доглядає за мною, найдорогоцінніший дар Божий для мене.
Торонто, Канада

Міліца Хранісавлєвич, 23 роки, студентка та помічник педагога

Мені подобається, коли мої друзі і моя родина щасливі, і ми добре проводимо час. Мені також подобається налагоджувати дружні та хороші відносини з людьми. Я відчуваю справжнє щастя, коли мені вдається виконати те, що я запланувала, особливо, коли я роблю це навіть краще, ніж очікувала.
Київ, Україна

Денис, менеджер

Моя сім’я! Найбільше щастя, коли ви приходите додому з роботи, і ваша донька чекає на вас вдома, ваша любляча дружина чекає. Це приносить, як на мене, найбільшу радість.
Кавлінге, Швеція

Тіна Йоргенсен, 42 роки, медсестра

Найбільше щастя мені приносять позитивні почуття, коли я дивлюсь на життя з яскравих і добрих боків, коли маю позитивне мислення в цілому.
П’ятигорськ, Росія

Наталія Зотова, 61 рік, інженер

Мені завжди було важко бачити, як деякі люди, свідомо чи ні, створюють неприємності для інших, для своїх близьких або незнайомих людей. Я щаслива, коли я знаю, що я не засмучую та не розчаровую своїх близьких, колег. Я також рада, коли близькі люди знають, що в моєму житті я можу впоратися з усіма труднощами самостійно. Це моє щастя.
Афіни, Греція

Міхаліс Хрізікопоулос, 33 роки, продавець

Те, що робить мене дуже щасливим, коли проводжу час з моїми хорошими друзями.
Сальвадор, Байя, Бразилія

Рівонет Кампос де Олівейра, 55 років, соціальний працівник

Знати, що я жива, знати, що Бог існує. Я щаслива, тому що у мене є життя, і я люблю себе!
Стежте за щотижневими публікаціями всесвітнього опитування Q&A. Кореспонденти Великої Епохи звертаються до людей по всьому світі, щоб дізнатися про їхнє життя та бачення майбутнього. Наступного тижня читайте відповіді на питання: «Які головні прогалини в професійній підготовці є у вашій країні?»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...