• Проти голови НБУ Гонтаревої порушено кримінальну справу

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 2 грудня 2014 року
Стосовно голови Національного банку України Валерії Гонтаревої відкрито кримінальну справу. Таке рішення по справі №757/33660/14- 1 грудня ухвалив Печерський районний суд Києва.

Гонтареву звинувачують за ст. 364 Кримінального кодексу: зловживання владою або службовим становищем, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самого себе чи іншої фізичної або юридичної особи, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, повідомляє FAKTY.ictv.ua

Суть звинувачень зводиться до валютних інтервенцій НБУ в серпні 2014 року: 5 числа Нацбанк виходив на міжбанк із купівлею долара по 11,93 грн. за долар і продажем по 12,26 грн за долар, а того ж самого тижня — 8 серпня торгував на валютному ринку дещо дорожче — по 12,45—12,6 грн за долар. Причому, спочатку продав на міжбанку $69 млн за нижчим курсом, а через кілька днів там же дешевше відкупив $35 млн. Позивач (ним став адвокат Ростислав Кравець) звертає у своїй позовній заяві увагу на те, що на кожному дорожче відкупленому доларі центральний банк втратив 19 копійок, і державі було завдано збитку.


Читайте також:
СБУ знає, за якою адресою живе Азаров
Прикордонники вимагають хабарів за виїзд із Криму
На Київському бронетанковому заводі виявлена нова недостача
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...