• На свята «Укрзалізниця» подарує українцям 12 додаткових потягів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 10 грудня 2014 року
На зимові свята, коли значна кількість українців виїжджає на відпочинок до інших міст, а хтось, навпаки, повертається додому із заробітків або навчання, «Укрзалізниця» пускає 12 додаткових потягів.

Пущені поїзди обслуговуватимуть 135 рейсів, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». Крім того, шість цілорічних поїздів здійснять додаткові рейси за своїми маршрутами. Додадуть поїзди з Києва на Західну Україну, до Одеси, один потяг до Миколаєва, а також Кривий Ріг — Одеса.

Найпопулярнішими напрямками виявились Київ—Львів (потяг №91) та Київ—Одеса (потяг №105). Втім, на сьогоднішній день місця у цих напрямках є. А загалом за різними напрямками всередині України на 25—31 грудня доступні понад 404 тисячі вільних місць. У напрямку Західної України вільних місць на ці дати близько 46 тисяч, в одеському — 44 тисячі.

«Найбільше пропозицій для подорожей залізницею у західному та одеському напрямках — до місць масового відпочинку», — цитує сайт «Укрзалізниці» слова Ігоря Бреуса, голови департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення.

В середньому на Західну Україну на свята з інших міст України відправлятиметься 30 поїздів кожної доби. В напрямку Одеси — по 16 поїздів.


Читайте також:
Водіння взимку: що радить водіям ДАІ
Головну ялинку столиці встановили на Софійській площі
Які святкування готують для киян на Новий рік?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...