• Кожна шоста небойова втрата в АТО — через вживання алкоголю

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 14 грудня 2014 року
Міністерство оборони України просить обмежити продаж алкоголю у зоні АТО через правопорушення і втрати від пияцтва. Про це сказав «Радіо Свобода» керівник соціально-психологічного управління, заступник керівника головного управління по роботі з особовим складом Збройних сил України Віталій Покотило.

«За статистикою нашого Головного управління, кожний шостий випадок небойових втрат, кожна п’ята ДТП за участю військовослужбовців, практично всі випадки хуліганства, кожне п’яте порушення військової дисципліни і кожне десяте психіатричне захворювання — це наслідок зловживання спиртними напоями», — зазначив Покотило.

За даними управління, алкогольні напої потрапляють до рук військовослужбовців через вільний продаж спиртного у торгівельних мережах і через неконтрольований продаж алкоголю через приватних осіб із доставкою до місця дислокації підрозділів.

«І навіть є дані про поширення спецслужбами сусідньої держави спиртних напоїв із додаванням шкідливих речовин», — додав Покотило.

Він каже, що відомство направило листи до місцевих органів влади, державних адміністрацій Луганської та Донецької областей «щодо обмеження продажу спиртних напоїв на території АТО для військовослужбовців».


Читайте також:
Українські конструктори створили блокпости, що витримують вогонь гранатометів
Українська армія на Донбасі не може наступати — губернатор
На спорудження «Стіни» витратять ще 8 млрд грн
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...