• Екс-начальника ДАІ засудили за фальсифікацію протоколу проти Автомайдану

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 10 грудня 2014 року
Працівника ДАІ, який минулої зими сфальсифікував протокол проти учасників Автомайдану, засудили до року позбавлення волі умовно, а також присудили виплатити 10 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок отримав начальник ДАІ Києво-Святошинського району Ігор Турчин. Справа проти нього була закрита у кінці вересня, а 10 жовтня — через 2 дня після акції протесту під Генпрокуратурою — була поновлена, пише користувач Роман Маселко на сторінці Автомайдану у «Фейсбуці».

Обвинувачувався він у тому, що сфальсифікував 14 протоколів проти учасників автопробігу до Межигір’я 29 грудня 2013 року. Проте у справі, що розглядалася в суді, Ігор Турчин розглядався як такий, що займався фальсифікацією за власним рішенням, а не за вказівкою «згори», відмічає Роман Маселко. За його словами, клопотання щодо допиту по цій справі керівництва Турчина суддя відхилив.

Окрім 10 тисяч компенсації моральної шкоди та року ув’язнення умовно, Ігорю Турчину присудили виплатити ще 850 гривень штрафу. Крім того, колишній начальник ДАІ на рік позбавляється права обіймати посади у правоохоронних органах.


Читайте також:
План реформ МВС в одному відео: що планують змінити
Кияни, що протистояли забудовникам, опинились в ізоляції
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...