• У Києві планують поставити нові скляні зупинки

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 15 грудня 2014 року
У Києві вирішили модернізувати зупинки громадського транспорту, але не з бюджетних коштів, а за рахунок інвесторів. За задумом, такі зупинки не будуть мати вбудованих кіосків, а тільки місце для реклами.

Коштувати подібні зупинки будуть, за попередніми планами, від 35 тисяч гривень. Вони будуть скляними, обладнані електронним табло і картою маршрутів громадського транспорту, повідомляє «Сегодня».

У «Київпастрансі» ідею замінити зупинки вітають, але відмічають, що оновлювати слід в першу чергу ті, що перебувають у занедбаному стані.

«Зупинки — проблемне питання міста. Багато з них у жахливому стані. Щоб здешевити вартість нині встановлених зупинок, їх робили з дешевих матеріалів… Найчастіше до них приєднані торгові точки, де продають сигарети і алкоголь, такого не має бути», — говорить генеральний директор «Київпастрансу» Сергій Майзель. У комунальному підприємстві пропонують встановити захищені від вандалів зупинки, а торгівельні точки на них прибрати.

Спеціалісти відмічають, що залучити інвесторів для оновлення зупинок буде непросто — підприємці мають бачити в них якусь вигоду, а лише рекламна площа на зупинках може задовольнити не всіх.

Загалом у місті наразі встановлено 3700 зупинок громадського транспорту. 1300 з них не мають торгівельних кіосків, 950 — мають, а ще 1500 відмічені тільки знаком на стовпі.


Читайте також:
За спожиту вночі електроенергію українці будуть платити менше
Київрада роздасть в оренду землю в центрі Києва
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...