ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Із дворів столиці приберуть давно покинуті авто

Велика Епоха
Департамент транспорту у співпраці з КП «Київдорсервіс» почали збирати у київських дворах давно покинуті старі легкові, вантажні автомобілі і навіть автобуси, повідомляє прес-служба підприємства.

Покинута маршрутка на вулиці Радунській, що на Троєщині. Фото: Олег Нижник
Покинута маршрутка на вулиці Радунській, що на Троєщині. Фото: Олег Нижник
Всього за один день від населення надійшла тисяча заявок із проханнями вивезти кинуті машини. Проблема дійсно наболіла — адже, наприклад, на проспекті Гонгадзе, 18-г, стоїть ЗІЛ без двигуна, на вулиці Радунській, 36, ось уже кілька років стоїть маршрутка без коліс, а на вулиці Кадетський Гай, 11, із залишеного легковика вже навіть встигли прорости дерева.

Є кинуті машини і в історичному центрі. Так, на Володимирській, 5, тривалий час стоїть проржавілий фургон.

«За три дні до переміщення ми вивішуємо на такому транспорті оголошення із попередженням. — розповідає директор «Київдорсервісу» Віктор Черній. — Якщо господар не реагує, машину відвозять. До процесу залучаємо міліціонерів: вони складають акт, що машину не вкрали, а перемістили».

За його словами, вивозять машини не на звалище, а на територію бази «Київдорсервісу».

«Звісно, спочатку ми просимо господарів забрати майно самостійно. Наприклад, у Деснянському районі із трьох машин, які ми переміщали, в однієї знайшовся господар, і забрав її сам», — каже Черній.

У КМДА обіцяють відзвітувати про виконану роботу перед усіма, хто залишив заявку.