ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сплеск крадіжок авто в Києві: які є заходи безпеки

Велика Епоха

У Києві спостерігається сплеск угонів авто — у січні цього року було вкрадено 138 машин, а, для порівняння, у січні минулого року — тільки 40. Уганяти почали не тільки дешеві марки, а й дорогі, повідомляє «Сегодня».

Ілюстративне фото: Toyota Motor Europe/Flickr.com
Ілюстративне фото: Toyota Motor Europe/Flickr.com
Що цікаво, є у Києві такі місця, де крадуть автомобілі частіше, ніж на інших вулицях. Улюбленими у крадіїв є проспекти Оболонський (Оболонський район), Григоренка (Дарницький), Глушкова (Голосіївський), а також вулиці Салютна (Шевченківський) і Вербицького (Дарницький район). Але, як пише видання, активно уганяють машини не тільки у спальних районах, а й у центрі міста — на Старонаводницькій (Печерський район), Великій Васильківській (Шевченківський, Печерський та Голосіївський райони), бульварі Лесі Українки (Печерський).

А от найпопулярнішими марками для угону стали Toyota, BMW, Lexus, Volkswagen та ВАЗ. Найбільше авто крадуть, звичайно, вночі, і тільки кожну десяту машину угнали вдень. Однак почастішали і незвичайні випадки угону, коли власника автомобіля силоміць витягали з-за керма його машини і залишали на вулиці. При викраденні автомобілів зазвичай діють як організовані групи злочинців, так і одинаки, а уганяють часто просто із дворів житлових будинків, де авто залишають без нагляду.

Причину сплеску угонів у ДАІ пояснюють просто: складна ситуація у країні, криза та велика кількість приїжджих.

А от захистити свій автомобіль радять наступними способами:

— Залишати авто на стоянці, що охороняється.

— Окрім основної сигналізації, потрібно використовувати додаткові методи, такі, які блокують подачу пального, а також механічні замки, які блокують коробку передач, кермо та педалі.

А в разі угону радять повідомити про це в міліцію якомога швидше, оскільки за кілька днів авто можуть вивезти до сусіднього регіону або розібрати на запчастини.


ⓅТакож можна скористатися послугами сайту http://www.Bezpeka.com.ua, щоб знайти надійне обладнання з відоспостереження. Зокрема, це можуть бути камери відеоспостереження, відеорегістратори, комплекти відоспостереження, допоміжне обладнаня тощо.


Читайте також:
Скільки і яких марок авто було викрадено у Києві в січні
В Україні запропонували повернути 12-річну школу
Столичний власник землі сплатив 700 тисяч за вирубування дерев