ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Киянам у листівках розкажуть, де розташовані укриття

Велика Епоха
Київська муніципальна влада продовжує інформувати населення про розташування укриттів і захисних споруд на випадок надзвичайних ситуацій, повідомляє Domik.ua.

Ілюстративне фото: slworking2/Flickr.com
Ілюстративне фото: slworking2/Flickr.com
«Київський міський голова взяв під особистий контроль ситуацію з інформуванням населення про захисні споруди та укриття. Для того, щоб громадяни легко могли знайти відповідні будівлі, ЖЕКам доручено промаркувати всі захисні будівлі та підходи до них», — каже директор департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Дмитро Білоцерківець.

За словами Білоцерківця, мешканців столиці інформуватимуть, як саме знаходити місця розташування захисних споруд.

«Листівки із відповідною інформацією будуть розклеєні біля житлових будинків у Києві», — заявив директор департаменту.

Також, за його словами, проводитиметься роз'яснювальна робота із комунальними підприємствами та міськими службами щодо їхніх дій під час надзвичайних ситуацій.

Як відомо, виявилося, що у Полтаві бомбосховища здатні вмістити лише чверть від загальної кількості жителів обласного центру.

Як уже повідомлялося, Кабінет міністрів створив Держкомісію з надзвичайних ситуацій на чолі із прем'єром Арсенієм Яценюком. Головне завдання держкомісії і регіональних комісій — інвентаризація всіх об'єктів цивільної оборони.

Разом із тим, у разі відновлення вогню на Донбасі Яценюк не виключає можливість введення воєнного стану.


Читайте також:
«ДНР» організовує міжнародний з'їзд сепаратистів
СБУ оголосила в розшук російського актора
СБУ посилює заходи по боротьбі з тероризмом